Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

GOK

Koncert Taneczny   W dniu 16 czerwca 2019 r. o godz. 15.30 w sali kinowej odbył się koncert taneczny Atelier Tańca i sekcji baletowek z GOK. Wspaniały program przygotowała instruktorka Agata Judkowiak, która również go poprowadziła. Tancerzy wystąpili w takich stylach jak: taniec klasyczny, taniec rozrywkowy, modern, jazz i balet.Nie obyło się bez solistek. Całe to piękne i barwne przedstawienie przyjęte zostało gorącymi owacjami przez licznie zgromadzone rodziny i znajomych.

GOK

FERMATA   W dniu 16.06.2019 r. Chór Kameralny FERMATA z GOK w Kaźmierzu w ramach Festynu Parafialnego parafii pw. Świętego Krzyża w Szamotułach uświetnił swoim śpiewem mszę św. oraz krótkim koncertem rozpoczął dzień integracji parafialnej. W imieniu chóru dziękujemy ks. proboszczowi Piotrowi Mametowi za zaproszenie. Cześć Pieśni i Muzyce.

GOK

KAŹMIERZANKA   W sobotę 15 czerwca 2019 r. nad Jeziorem MORMIN odbyła się kolejna edycja Wielkopolskiego Przeglądu Zespołów Wokalnych Klubów Seniora i Osób Niepełnosprawnych „Raz Na Ludowo”. Przegląd wpisany jest w coroczny FESTYN „JAN Z OSTROROGA W GOŚCI PROSI”, który organizowany jest przez Urząd Miasta i Gminy Ostroróg. W imprezie wśród kilkunastu zespołów, które zaprezentowały się na scenie, znalazł się także działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu zespół wokalny KAŹMIERZANKA wraz ze swoim dyrygentem Waldemarem Hermannem.

GOK

Gotowanie   W dniu 21.05.2019 r. o godz. 17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu i Pani Sołtys Monika Ćwiertnia zaprosili dzieci I młodzież z Gorszewic oraz Gminy Kaźmierz na warsztaty kulinarne do świetlicy wiejskiej. W tym dniu adepci kuchni mieli do wykonania roślinne burgery na buraczanych bułeczkach. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w tym dziele. Warsztaty mają na celu przedstawienie form zdrowego odżywiania dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywały się już w Kaźmierzu i Radzynach. GOK zaprasza sołtysów innych sołectw do współpracy. Zajęcia są częściowo odpłatne i odbywają się dwa razy w miesiącu. Prowadzi je dietetyk Hubert Pściuk. Smacznego.

GOK

Fermata  W dniu 19.05.2019 r. Chór Kameralny „Fermata” z GOK -Kaźmierz koncertował w Kaplicy Sióstr Urszulanek SJK. Pieśni religijne i eucharystyczne prezentowane przez chórzystów brzmiały przed w trakcie i po mszy św. Dziękujemy siostrom zakonnym i kapelanowi ks. Adamowi Sławińskiemu za zaproszenie i gościnność.