Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

GOK

Koncert   W dniu 27.04.2019 r. o godz. 16.00 w sali kinowej odbył się koncert autorski Ewy Czajki - „Żyję jak chcę”. Autorka tekstów i muzyki jest absolwentką Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. W sobotnim koncercie zaprezentowała swoje piosenki o miłości. Artystka wielokrotnie została doceniona przez Listę Śląskich Szlagierów Telewizji TVS, gdzie prezentowane są jej utwory. Godzinny koncert w Kaźmierzu obfitował we wspaniale teksty i muzykę, która porywała widzów do wspólnego śpiewania i oklasków. Dopełnieniem koncertu był występ wspaniałych tancerek - Kingi Witkowskiej i Iriny Praharenki. Koncert przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu.

GOK

Babski Kabaret   W dniu 31.03.2019 r. o godz. 16.00 w sali kinowej w Kaźmierzu odbył się koncert kabaretowy „Old Spice Girls”. Barbara Wrzesińska, Lidia Stanisławska i Emilia Krakowska zabrały widzów w niezapomniane popołudnie humoru. Ponadczasowe żarty, skecze, anegdoty z wielu życiowych wątków, podane z ogromnym wdziękiem i elementami aktorsko-wokalnego kunsztu sprawiły, iż publiczność żywo reagowała rzęsistym śmiechem i brawami.

GOK

Dzień Kobiet 2019   W dniu 9.03.2019 r. o godz. 17.00 w sali kinowej w Kaźmierzu odbył się koncert z okazji dnia kobiet dla mieszkanek Gminy Kaźmierz. Wystąpił duet AN DREO e KARINA. Koncert zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu przy współudziale sołtysa S. Kupsia. Życzenia Paniom złożył Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka.

GOK

COLOURS OF TANGO   W dniu 17.02.2019 r. o godz. 16.00 w sali kinowej odbył się koncert walentynkowy COLOURS OF TANGO. W koncercie wystąpili: Oscar Ernesto Ovejero (śpiew i cajon) urodzony w Argentynie, Aneta Salwińska (harfa) i Konrad Salwiński (akordeon) z Łodzi. Muzycy zabrali publiczność w muzyczną podróż do Argentyny z początków ubiegłego wieku, gdzie na przedmieściac Buenos Aires zrodziła się jedna z najbardziejbarwnych kultur świata.Tango argentyńskie to nie tylko zmusłowy i namiętny taniec, ale także różnorodna i poruszająca muzyka tworzona z pasją, pod wpływem skrajnych emocji. Tego właśnie dowiedli artyści dzięki wirtuozerii i kulturze wykonawczej, wprowadzając widzów w niezapomniane klimaty. Zagrali między innymi: LIBERTANGO - A. Pizzolla, EL CHOCLO - A. Villoldo czy LA CUMPARSITA - G.M. Rodriguez. Nie obyło się bez bisów. Koncert Przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu.

GOK

Przeboje Karnawałowe   W dniu 10.02.2019 r. o godz. 16.00 w sali kinowej w Kaźmierzu odbył się koncert operetkowy - „PRZEBOJE KARNAWAŁOWE” Wystąpili znakomici artyści scen poznańskich: Karolina Garlińska, Anna Michalak, Bartosz Kuczyk i Tomasz Raczkiewicz. Publiczność wypełniająca wszystkie miejsca w kinie mogła usłyszeć utwory takie jak: „Gdybym był bogaczem”, „LU-LU”, „Myszko”, „Wielka sława”, „O Sole Mio”, „Tango Jalousie”, „Amor”, „Przetańczyć całą noc”.  Koncert z humorem  poprowadził Bartosz Kuczyk. Jak zwykle na koniec koncertu artyści bisowali dla wspaniałej kaźmierskiej publiczności. Koncert przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu.