Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Marek Grechuta kontra Anna GermanW dniu 23.03.2014 r o godz. 16.00 w GOK odbył się recital Barbary Brody Malon z zespołem.

 „Marek Grechuta kontra Anna German”- to pewnego rodzaju pojedynek między gigantami polskiej piosenki. Na recital złożyły się znane i mniej znane piosenki Marka Grechuty i Anny German w nieco odświeżonych, ciekawych aranżacjach. Piosenkarka zachwyciła publiczność pięknym głosem o szerokiej skali. Również zespół towarzyszący artystce zagrał bardzo profesjonalnie i dynamicznie.

Piotr Pospieszny

KoncertW dniu 15.03.14 r. o godz. 20.00 odbył się koncert kapeli rockowej „VICKY BLOWS”. Najwierniejsi fani tego gatunku muzyki spotkali się w kameralnych warunkach aby posłuchać „mocnego uderzenia”. Zapraszamy na następne koncerty pod patronatem GOK Kaźmierz. 

Piotr Pospieszny

KABARECIARNIAWielkim sukcesem można nazwać występ kabaretu Zenona Laskowika, który odbył się 8-go marca w sali GOK przy 230 osobowej publiczności. Bilety zostały wysprzedane już na 10 dni przed programem. Po raz kolejny Zenon Laskowik i Kabareciarnia udowodnili że dobry kabaret polega na wyważonym, pełnym radości i komizmu programie z dozą refleksji.

Piotr Pospieszny

Koncert "Trzech Tenorów"W dniu 16.02.2014 r. o godzinie 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu odbył się koncert ,,Trzech Tenorów’’.

Koncert niezwykle pogodny, poprowadzony przez wytrawnego śpiewaka operowego i konferansjera, pełen humoru i doskonałej muzyki, w repertuarze, którego usłyszeć można było takie szlagiery, jak: ,,Brunetki, blondynki’’, ,,Granada’’, ,,O sole mio’’ oraz znane arie operetkowe i musicalowe: ,,Twoim jest serce me’’, czy ,,Wielka sława to żart’’.

Piotr Pospieszny

Ferie zimowe z GOK KaźmierzJak co roku GOK w Kaźmierzu przygotował w czasie ferii wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. W czasie dwóch tygodni odbywały się wyjazdy na basen, do kręgielni i Palmiarni. Odbyły się trzy przedstawienia teatrzykowe z których skorzystały również dzieci z przedszkoli gminnych. Dla osób uzdolnionych plastycznie odbyły się warsztaty.