Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Poetycki Barwy JesieniW dniu 25.11.2014 roku o godzinie 17.00 w sali GOK Kaźmierz odbył się konkurs recytatorski o tematyce dowolnej – „Poetyckie barwy jesieni"

Udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z naszej gminy. Jury w składzie: Aleksandra Słomińska (Szamotulski Ośrodek Kultury) oraz Roma Cyprowska ( Biblioteka Publiczna w Szamotułach) wytypowało z pośród uczestników konkursu najlepszych recytatorów.

*

Narodowe Święto Niepodległości   W dniu 11 listopada 2014r. w sali GOK z okolicznościowym programem artystycznym wystąpili harcerze z 65 HDŚ im. Zawiszy Czarnego. Po występie harcerzy uczestnicy spotkania pod przewodnictwem proboszcza tutejszej parafii ks. Krzysztofa Musiała zaśpiewali kilka piosenek i pieśni patriotycznych. Na zakończenie na wszystkich czekał słodki poczęstunek w postaci rogali świętomarcińskich.

*

"Jesienne Koncertowanie"  W dniu 8 listopada 2014r. zespół KAŹMIERZANKA koncertował w Ostrorogu na cyklicznej imprezie pt. "Jesienne Koncertowanie". W imprezie organizowanej przez Klub Seniora "Jaśki” i Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Ostroróg poza naszym koncertowało jeszcze 10 zaspołów. Każdy z zespołów wykonał po trzy utwory. Na zakończenie uczestnikom koncertu wręczono puchary i dyplomy.

Piotr Pospieszny

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Kaźmierz 2014   Wyniki Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu, który odbył się 8-go listopada o godz. 11.00. w Hali Sportowej Gimnazjum w Kaźmierzu. Do Turnieju przystąpiły 24 osoby. Sędzią głównym był Pan Zenon Pawlaczyk, który uczestników podzielił na trzy grupy – Panie, Panowie do 18 lat i Panowie powyżej 18 lat.

Jerzy Oses

Jubileuszowy koncert zespołu "KAŹMIERZANKA"W dniu 26 października 2014 r. Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu zaprosił wszystkich miłośników muzyki na koncert jubileuszowy zespołu wokalnego KAŹMIERZANKA. W tym roku zespół obchodzi 10. rocznicę swojej działalności. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała kilku najpopularniejszych utworów zespołu. Każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami. O działalności zespołu; koncertach, zdobytych trofeach mogliśmy dowiedzieć się oglądając przygotowaną na tą okoliczność wystawę.

Piotr Pospieszny

Babski WieczórW dniu 17.10.2014r. o godz. 19.00 w GOK odbyła się impreza promująca kobiety - „Babski wieczór”. Hasłem wieczoru było - „Bądź piękną Panią domu”. O powyższe zadbała przedstawicielka firmy ORIFLAME Pani Katarzyna Szambelan. Panie skorzystały z darmowych zabiegów upiększających oraz mogły podpatrzeć i wziąć udział w praktycznej nauce rękodzieła. Największą atrakcją spotkania był jednak konkurs na najlepsze ciasta, w którym udział wzięły przedstawicielki z Kaźmierza i Szamotuł.