Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Dziewczyny jak te kwiatyW niedzielę 17-go października o godz. 16.00 odbył się w GOK program muzyczno-kabaretowy – „Dziewczyny jak te kwiaty”. W programie wystąpili: znany kabareciarz współpracujący z Bogdanem Smoleniem Marcin Samolczyk i wirtuoz gitary Witold Żuromski. W czasie występu Panowie niejednokrotnie rozbawili publiczność swoimi skeczami oraz grą na lejku, także skrzypcach i klarnecie.

Piotr Pospieszny

KoncertKolejny udany koncert rockowy pod patronatem GOK i Miłośników Dworca odbył się na Stacji PKP w Kaźmierzu. W sobotę 4-go października o 20.00 zaprezentowały się dwa zespoły mocnego uderzenia -„Mastrr Volume” oraz „Mismatched”. Trzeba przyznać że kapele zagrały profesjonalnie, z dużą dynamiką i wyczuciem stylu. Szczególnie wyróżniał się perkusista zespołu „Mismatched” , który swą techniką grania zahipnotyzował licznie zebranych fanów tego gatunku muzycznego i wiele razy bisował.

Piotr Pospieszny

OperetkaW niedzielę 5-go października o godz. 16.00 sala GOK wypełniła się miłośnikami muzyki operetkowej. Na scenie wystąpili soliści poznańscy w programie „K – jak Kalman czyli w Krainie Czardasza”. Podczas brawurowych wykonań na wysokim poziomie artyści zaprezentowali najlepsze tematy z operetek J. Kalmana takich jak - „Hrabina Marica” , „Księżniczka cyrkówka” czy „Księżniczka czardasza”.

Piotr Pospieszny

Festyn z uśmiechemW dniu 28.06.2014 w Parku Pałacowym w Kaźmierzu GOK zorganizował - „Festyn z uśmiechem”. Już w godzinach przedpołudniowych odbyły się zawody sportowe, które zorganizował sołtys Bogdan Hałaszkiewicz a nagrody wręczyli na rozpoczęciu festynu Zenon Gałka i Piotr Pospieszny. Z inicjatywy sołtysa Panie upiekły pyszne ciasta, które rozdano uczestnikom imprezy. Od godz. 16.00 do 22.00 dzieci, młodzież i dorośli uczestniczyli w wielu atrakcjach zaproponowanych przez agencję artystyczną „TOMART”. Nowa lokalizacja festynu oraz pogoda zapewniły dobrą frekwencję i zabawę mieszkańcom Kaźmierza.

Piotr Pospieszny

„Muchos Cojones”W dniu 21.06.14 r. o godz. 20.00 miłośnicy muzyki rockowej mogli wysłuchać koncertu zespół „Muchos Cojones”. Kapela zagrała profesjonalnie i bardzo dynamicznie. Grono wielbicieli tego gatunku muzycznego z koncertu na koncert powiększa się co cieszy organizatora tej imprezy GOK w Kaźmierzu, który wydzierżawił pomieszczenia dworca na razie na jeden rok z możliwością przedłużenia umowy z PKP.

Jerzy Oses

XII Festiwal Piosenki Seniorów - Szamotułu 2014W dniu 28 maja 2014r. w Szamotułach odbył się XII Festiwal Piosenki Seniorów. Do konkursu stawiło się 19 zespołów wśród, których znalazła się nasza „KAŹMIERZANKA”. Organizatorem festiwalu jest Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Co roku imprezie towarzyszy hasło, które tym razem brzmiało „Posłał Go do nas Ojciec Bóg”. Niesprzyjająca aura sprawiła, że tym razem zespoły zamiast na scenie pod chmurką wystąpiły w kaplicy pod wezwaniem Serca Jezusowego.