Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Waldemar Hermann

MikołajkiW dniu 09.12.13 r o godz.12.00 z okazji „Mikołajek” w sali kinowej w Kaźmierzu odbyło się „MAGICZNE SHOW ILUZJII”. W przedstawieniu uczestniczyły dzieci z przedszkola „Hałabały ” w Kaźmierzu. Barwne show porwało dzieci do wspólnej zabawy, gdzie magia przeplatała się z niespodziankami dla dzieci. Organizatorem był GOK Kaźmierz przy współudziale sołtysów – Bogdana Hałaszkiewicza i Stefana Kupsia, którzy ufundowali słodycze dla przedszkolaków. Dziękujemy Pani Marii Sobkowiak – dyrektor biblioteki za udostępnienie sali kinowej.

Piotr Pospieszny

Babski wieczórWiele ciekawych atrakcji dla Pań zaproponował GOK w piątek 15-go listopada o godz. 18.00 podczas babskiego wieczoru. Bezpłatne zabiegi kosmetyczne, fryzury, makijaż i masaż to tylko niektóre atrakcje wieczoru. Panie mogły podziwiać pokazy rękodzieła wykonanego przez twórców „Łyni”.

Waldemar Hermann

Jesienne Święto Pieśni- Koncert Chóralny z okazji Święta NiepodległościW dniu 10.11.13 r. o godz. 15:00 w kościele p. w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Bytyniu odbył się Koncert Chóralny. Zaprezentowało się pięć chórów i koło śpiewu im. F. Nowowiejskiego - Tarnowo Podgórne, dyrygent Szczepan Tomczak, chór "Halka" - Duszniki, dyrygent Magdalena Andrys, chór "Mieszany im. St. Moniuszki" - Kaźmierz, dyrygent Waldemar Hermann, chór "Milenium" - Wronki, dyrygent Remigiusz Skorwider, chór Kameralny "Fermata"- Kaźmierz, dyrygent Waldemar Hermann.

Waldemar Hermann

Poetyckie barwy jesieniW dniu 5.11.2013 roku o godzinie 17.00 w sali GOK Kaźmierz odbył się konkurs recytatorski o tematyce dowolnej – „Poetyckie barwy jesieni"

Udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z naszej gminy. Jury w składzie: Aleksandra Słomińska (Szamotulski Ośrodek Kultury) oraz Roma Cyprowska ( Biblioteka Publiczna w Szamotułach) wytypowało z pośród uczestników konkursu najlepszych recytatorów.

Piotr Pospieszny

Od Straussa do WarsaW dniu 20 października 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu odbył się już drugi koncert z cyklu ,,Muzyczna Jesień’’.

Tytuł koncertu nosił nazwę ,, Od Straussa do Warsa’’, a udział w nim wzięli następujący artyści: Daniel Kustosik, Anna Bajerska-Witczak, Olga Gładysz, Jarosław Patycki, Adrian Koszkało.

Jerzy Oses

VI Przegląd Twórczości SeniorówSobota 19 października 2013 r. była dla mieszkańców Kaźmierza świętem muzyki i śpiewu. Tego dnia, bowiem po raz szósty już odbył się Przegląd Twórczości Seniorów. Na zaproszenie organizatora - Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu do sali kinowej przy Bibliotece Publicznej Gminy Kaźmierz przybyło sześć zespołów wokalno - muzycznych. Były to: zespół „BETLEJEMKA” z Domu Dziennego Pobytu w Szamotułach, kapela "EMILIA" z Krzykos, zespół wokalny "OSTROROGOSKIE JAŚKI" z Ostroroga, zespół „SREBRNE NUTKI” z Szamotulskiego Ośrodka Kultury, zespół "WRZOS" z Dziennego Domu Seniora w Pniewach i nasza "KAŹMIERZANKA".