Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Jerzy Oses

WVII Przegląd Twórczości Seniorów dniu 24 maja 2014 r. w ramach dwudniowego kaźmierskiego weekendu z muzyką, odbył się VII Przegląd Twórczości Seniorów. Impreza zorganizowana została wspólnie przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu, zespół KAŹMIERZANKA, który obchodził przy okazji 10 lecie swojego istnienia i Szkołę Podstawową w Kaźmierzu, która była gospodarzem imprezy. W sobotę na scenie zaprezentowały się zespoły wokalne: BETLEJEMKA z Szamotuł, CHOJANKI z Chojna, DUSZNICZANKA z Dusznik Wlkp., EMILIA z Krzykos, GOŚLIŃSKIE CHABRY z Murowanej Gośliny, LUBASZANKI z Lubasza, OSTROROGOSKIE JAŚKI z Ostroroga, SREBRNE NUTKI z Szamotuł, WRZOS z Pniew oraz KAŹMIERZANKA z Kaźmierza.

Piotr Pospieszny

Festiwal Piosenki Przedszkolaków  w GOKW dniu 22.05.2014 o godz. 18.00 w GOK odbył się „Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej „ – Czerwonak 2014 z eliminacjami powiatowymi w Kaźmierzu. Zaprezentowały się przedszkola : „Bajkowa kraina” z Obrzycka, „Słoneczko” z Szamotuł, „Krasnal Hałabała” z Kaźmierza, oddziały przedszkolne SP w Bytyniu i Gaju Wielkim. Wykonano 17 prezentacji, które oceniło jury w składzie: Robert Winiecki – przewodniczący ( nauczyciel muzyki), Andrzej Franke (muzyk), Piotr Pospieszny (muzyk) – dyrektor GOK.

Piotr Pospieszny

Pokazy tańca w GOKW dniu 24 - go kwietnia o godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury zaprezentowały się nowe sekcje taneczne tańca klasycznego i latino. Zajęcia prowadzone są już od roku w dwóch grupach dla dzieci i pań (czwartki od 16.00 do 19.30). Grupę prowadzi renomowany instruktor tańca, były wicemistrz Polski w tańcu towarzyskim Marian Pacholczak.

Piotr Pospieszny

Marek Grechuta kontra Anna GermanW dniu 23.03.2014 r o godz. 16.00 w GOK odbył się recital Barbary Brody Malon z zespołem.

 „Marek Grechuta kontra Anna German”- to pewnego rodzaju pojedynek między gigantami polskiej piosenki. Na recital złożyły się znane i mniej znane piosenki Marka Grechuty i Anny German w nieco odświeżonych, ciekawych aranżacjach. Piosenkarka zachwyciła publiczność pięknym głosem o szerokiej skali. Również zespół towarzyszący artystce zagrał bardzo profesjonalnie i dynamicznie.

Piotr Pospieszny

KoncertW dniu 15.03.14 r. o godz. 20.00 odbył się koncert kapeli rockowej „VICKY BLOWS”. Najwierniejsi fani tego gatunku muzyki spotkali się w kameralnych warunkach aby posłuchać „mocnego uderzenia”. Zapraszamy na następne koncerty pod patronatem GOK Kaźmierz.