Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Kabaret "Słuchajcie" W dniu 13 października 2013 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu z cyklu „Muzyczna Jesień”, wystąpił kabaret „Słuchajcie”.

  Formacja kabaretowa „Słuchajcie” rozpoczęła swoją działalność w Zielonej Górze pod koniec lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Przez okres swojej działalności zdobyła nie tylko stałych słuchaczy, ale nabrała doświadczenia, które pozwala artystom na eksperymentowanie ze swoim repertuarem.
    

Piotr Pospieszny

STACJA KAŹMIERZ WSIADAĆ !Po wielu latach niełaski do życia wróciła stacja kolejowa w Kaźmierzu. Stało się to za sprawą Miłośników Dworca Kolejowego. Już wiosną rozpoczęły się rozmowy z PKP S.A. Departament Komercjalizacji Nieruchomości a dyrektorem GOK w Kaźmierzu, który patronuje temu przedsięwzięciu o wydzierżawienie dwóch pomieszczeń (poczekalnia i biuro) na klub dla młodzieży.

Piotr Pospieszny

Wakacje w GOKZ powodu remontu ogrzewania wakacyjne propozycje dla dzieci i młodzieży realizowane były w terenie. Zorganizowaliśmy wyjazdy na pływalnię do Szamotuł, do ZOO w Poznaniu oraz na kręgielnię do Tarnowa Podgórnego. Odbywały się warsztaty taneczne LATINO oraz zajęcia ZUMBY dla Pań.