Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

*

"Jesienne Koncertowanie"  W dniu 8 listopada 2014r. zespół KAŹMIERZANKA koncertował w Ostrorogu na cyklicznej imprezie pt. "Jesienne Koncertowanie". W imprezie organizowanej przez Klub Seniora "Jaśki” i Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Ostroróg poza naszym koncertowało jeszcze 10 zaspołów. Każdy z zespołów wykonał po trzy utwory. Na zakończenie uczestnikom koncertu wręczono puchary i dyplomy.

Piotr Pospieszny

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Kaźmierz 2014   Wyniki Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu, który odbył się 8-go listopada o godz. 11.00. w Hali Sportowej Gimnazjum w Kaźmierzu. Do Turnieju przystąpiły 24 osoby. Sędzią głównym był Pan Zenon Pawlaczyk, który uczestników podzielił na trzy grupy – Panie, Panowie do 18 lat i Panowie powyżej 18 lat.

Jerzy Oses

Jubileuszowy koncert zespołu "KAŹMIERZANKA"W dniu 26 października 2014 r. Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu zaprosił wszystkich miłośników muzyki na koncert jubileuszowy zespołu wokalnego KAŹMIERZANKA. W tym roku zespół obchodzi 10. rocznicę swojej działalności. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała kilku najpopularniejszych utworów zespołu. Każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami. O działalności zespołu; koncertach, zdobytych trofeach mogliśmy dowiedzieć się oglądając przygotowaną na tą okoliczność wystawę.

Piotr Pospieszny

Babski WieczórW dniu 17.10.2014r. o godz. 19.00 w GOK odbyła się impreza promująca kobiety - „Babski wieczór”. Hasłem wieczoru było - „Bądź piękną Panią domu”. O powyższe zadbała przedstawicielka firmy ORIFLAME Pani Katarzyna Szambelan. Panie skorzystały z darmowych zabiegów upiększających oraz mogły podpatrzeć i wziąć udział w praktycznej nauce rękodzieła. Największą atrakcją spotkania był jednak konkurs na najlepsze ciasta, w którym udział wzięły przedstawicielki z Kaźmierza i Szamotuł.

Piotr Pospieszny

Dziewczyny jak te kwiatyW niedzielę 17-go października o godz. 16.00 odbył się w GOK program muzyczno-kabaretowy – „Dziewczyny jak te kwiaty”. W programie wystąpili: znany kabareciarz współpracujący z Bogdanem Smoleniem Marcin Samolczyk i wirtuoz gitary Witold Żuromski. W czasie występu Panowie niejednokrotnie rozbawili publiczność swoimi skeczami oraz grą na lejku, także skrzypcach i klarnecie.

Piotr Pospieszny

KoncertKolejny udany koncert rockowy pod patronatem GOK i Miłośników Dworca odbył się na Stacji PKP w Kaźmierzu. W sobotę 4-go października o 20.00 zaprezentowały się dwa zespoły mocnego uderzenia -„Mastrr Volume” oraz „Mismatched”. Trzeba przyznać że kapele zagrały profesjonalnie, z dużą dynamiką i wyczuciem stylu. Szczególnie wyróżniał się perkusista zespołu „Mismatched” , który swą techniką grania zahipnotyzował licznie zebranych fanów tego gatunku muzycznego i wiele razy bisował.