Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

KABARECIARNIAWielkim sukcesem można nazwać występ kabaretu Zenona Laskowika, który odbył się 8-go marca w sali GOK przy 230 osobowej publiczności. Bilety zostały wysprzedane już na 10 dni przed programem. Po raz kolejny Zenon Laskowik i Kabareciarnia udowodnili że dobry kabaret polega na wyważonym, pełnym radości i komizmu programie z dozą refleksji.

Piotr Pospieszny

Koncert "Trzech Tenorów"W dniu 16.02.2014 r. o godzinie 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu odbył się koncert ,,Trzech Tenorów’’.

Koncert niezwykle pogodny, poprowadzony przez wytrawnego śpiewaka operowego i konferansjera, pełen humoru i doskonałej muzyki, w repertuarze, którego usłyszeć można było takie szlagiery, jak: ,,Brunetki, blondynki’’, ,,Granada’’, ,,O sole mio’’ oraz znane arie operetkowe i musicalowe: ,,Twoim jest serce me’’, czy ,,Wielka sława to żart’’.

Piotr Pospieszny

Ferie zimowe z GOK KaźmierzJak co roku GOK w Kaźmierzu przygotował w czasie ferii wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. W czasie dwóch tygodni odbywały się wyjazdy na basen, do kręgielni i Palmiarni. Odbyły się trzy przedstawienia teatrzykowe z których skorzystały również dzieci z przedszkoli gminnych. Dla osób uzdolnionych plastycznie odbyły się warsztaty.

Waldemar Hermann

MikołajkiW dniu 09.12.13 r o godz.12.00 z okazji „Mikołajek” w sali kinowej w Kaźmierzu odbyło się „MAGICZNE SHOW ILUZJII”. W przedstawieniu uczestniczyły dzieci z przedszkola „Hałabały ” w Kaźmierzu. Barwne show porwało dzieci do wspólnej zabawy, gdzie magia przeplatała się z niespodziankami dla dzieci. Organizatorem był GOK Kaźmierz przy współudziale sołtysów – Bogdana Hałaszkiewicza i Stefana Kupsia, którzy ufundowali słodycze dla przedszkolaków. Dziękujemy Pani Marii Sobkowiak – dyrektor biblioteki za udostępnienie sali kinowej.

Piotr Pospieszny

Babski wieczórWiele ciekawych atrakcji dla Pań zaproponował GOK w piątek 15-go listopada o godz. 18.00 podczas babskiego wieczoru. Bezpłatne zabiegi kosmetyczne, fryzury, makijaż i masaż to tylko niektóre atrakcje wieczoru. Panie mogły podziwiać pokazy rękodzieła wykonanego przez twórców „Łyni”.