Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

DSCN3838Przegląd sekcji gitarowej rozpoczął się o 16.00. Uczniowie pod kierunkiem instruktora Zenona Cioska zaprezentowali ciekawy i oryginalny program, grając solo lub w zespołach. Dla niektórych był to debiut. W przełamaniu tremy pomagali licznie zgromadzeni widzowie (przeważnie członkowie rodzin występujących).

Piotr Pospieszny

Londyn nieznanym szlakiem

Nie było Big Benu, nie było zmiany warty, czy siedziby królewskiej. Był Londyn mało znany - dzielnice pakistańskie, hinduskie, najstarsze doki tego miasta, będące onegdaj jego sercem. Dzielnice, gdzie XIX wiek i jego klimat sąsiadują ze szklanymi wieżowcami banków i korporacji.

Piotr Pospieszny

Przegląd TwórczościW niedzielę 24-go marca o godz. 16.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu odbył się przegląd twórczości sekcji baletowej pod kierownictwem Alicji Curujew i ogniska muzycznego pod kierownictwem dyr. GOK Piotra Pospiesznego i instruktora Waldemara Hermanna. W pierwszej części koncertu mogliśmy oglądać prezentacje tancerzy – miedzy innymi  „Taniec Aurory” czy „Walc kwiatów” z baletu „Śpiąca królewna”.

Piotr Pospieszny

Turniej Tenisa StołowegoTurniej odbył się 16 - go marca o godz. 10.00 w Hali Sportowej Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło  30 zawodników w trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe do 18 lat i zawodnicy po wyżej 18 lat. O medale i dyplomy zadbał organizator zawodów Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu. Oto wyniki poszczególnych grup wiekowych.

Piotr Pospieszny

Dzień Kobiet w GOKW dniu 9 marca br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu odbył się  koncert z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez GOK. Na powyższy przybyła bardzo licznie publiczność- około 200 osób, w przeważającej większości były to oczywiście panie. Publiczność bardzo spontanicznie i żywo reagowała na występy wspaniałych artystów, a mianowicie: Anity Urban, Mirosława Niewiadomskiego, Daniela Kustosika oraz pary tanecznej.