Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Festyn RodzinnyWiele ciekawych atrakcji zafundował GOK rodzinom spędzającym wspólnie czas na Festynie Rodzinnym w dniu 22-go czerwca. Zaraz po Gminnych Zawodach OSP zaprezentowała się sekcja baletowa pod kierownictwem Alicji Curujew dając popis swoich umiejętności w muzyce klasycznej jak i marszowej. Następnie na trzy godziny pałeczkę przejęła firma „Wertini”, która zapewniła wspaniałą zabawę dla dzieci i rodziców, przeplataną muzyką i efektami specjalnymi.

Jerzy Oses

XI FESTIWAL PIOSENKI SENIORÓW w SzamotułachFestiwal odbywał się 28 maja 2013 r., na terenie należącym do Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Szamotułach. W festiwalu, którego kolejnych edycjach od wielu lat uczestniczy kaźmierski zespół „KAŹMIERZANKA” wystąpiło 15 zespołów. Tym niezwykłym wydarzeniom muzycznym co roku towarzyszą piękne hasła. Tegoroczne hasło zaczerpnięte zostało z utworu znanej piosenkarki Eleni i brzmiało „Raduj się dzisiaj wszelkie stworzenie” .

Piotr Pospieszny

Festiwal  Piosenki  PrzedszkolnejW dniu 17.05.2013 r. w Sali GOK Kaźmierz został przeprowadzony Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Udział wzięły dzieci z przedszkoli powiatu szamotulskiego.Jury w składzie Piotr Pospieszny i Robert Winiecki przyznało 4 nominacje do przeglądu rejonowego w Obornikach, który odbędzie się w dniu 26-go maja OOK o godz. 15.00.

Piotr Pospieszny

Majówka 2013Setki osób skorzystało z propozycji GOK podczas festynu rodzinnego w dniu 1-go maja. Oprócz tradycyjnych atrakcji jak: dmuchańce, trampoliny, basen z piłeczkami czy przejażdżki bryczką, animatorzy z agencji artystycznej „BONSAI” przygotowali wspaniałe i ciekawe konkurencje dla dzieci i rodziców.

Piotr Pospieszny

DSCN3838Przegląd sekcji gitarowej rozpoczął się o 16.00. Uczniowie pod kierunkiem instruktora Zenona Cioska zaprezentowali ciekawy i oryginalny program, grając solo lub w zespołach. Dla niektórych był to debiut. W przełamaniu tremy pomagali licznie zgromadzeni widzowie (przeważnie członkowie rodzin występujących).

Piotr Pospieszny

Londyn nieznanym szlakiem

Nie było Big Benu, nie było zmiany warty, czy siedziby królewskiej. Był Londyn mało znany - dzielnice pakistańskie, hinduskie, najstarsze doki tego miasta, będące onegdaj jego sercem. Dzielnice, gdzie XIX wiek i jego klimat sąsiadują ze szklanymi wieżowcami banków i korporacji.