Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospeszny

Udane FerieJak  co  roku  podczas  ferii  zimowych  z  oferty  GOK u  skorzystało  wiele  osób. Zajęcia  i  wyjazdy  były  bezpłatne  a  zainteresowane  ofertą  osoby  były  bardzo  zadowolone. Odbyły  się  między  innymi:   wyjazdy  na  pływalnię,  warsztaty  taneczne,  warsztaty  plastyczne,  teatrzyk „Dwie  Dorotki” oraz  show  „Węże  dusiciele”.

Piotr Pospieszny

Mikołajki 2012W dniu 6.12.12 r GOK był współorganizatorem mikołajkowego programu dla dzieci niepełnosprawnych. Gwiazdą programu był „Magik Andrzej” i „Wróżka Apolina” Wszyscy się świetnie bawili.

Piotr Pospieszny

W niedzielę o 16.00 w GOK wystąpiły dwa zespoły rockowe - „ Outsider” z Poznania i „Depresja” z Szamotuł. Zebrani fani bluesa i rocka wysłuchali półtora godzinnego koncertu pełnego wigoru, dynamiki i mocnego uderzenia. W repertuarze zespołów znalazły się utwory grup „IRA” i „DŻEM”- takie jak: „Wehikuł czasu”, „Harley mój” czy „Czerwony jak cegła”.

Piotr Pospieszny

W niedzielne popołudnie o godz. 16.00 w Sali GOK odbył się koncert zespołu Peter`s Band działającego w GOK Kaźmierz. To już 16 lat działalności tej grupy na terenie gminy, powiatu, województwa i kraju. Zespół ma na swoim koncie również koncerty zagraniczne. W skład grupy wchodzą muzycy z terenu województwa wielkopolskiego. Z bandem współpracuje również wokalistka.

Piotr Pospieszny

Uroczysta Akademia z okazji 11- listopada Święta Niepodległości odbyła się o godz. 15.00 w Sali GOK. Program patriotyczny przedstawili harcerze z zastępu Zawiszy Czarnego – uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kaźmierzu pod kierunkiem wychowawców: Anny Kubiak i Roberta Winieckiego.