Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Jerzy Oses

W dniu 12 maja 2012 r. śpiewacy z Chóru Mieszanego im. Stanisława Moniuszko w Kaźmierzu uczestniczyli w IX Chóralnym Święcie Wiosny w Śremie. Chórzyści udali się do Śremu na zaproszenie Śremskiego Stowarzyszenia Śpiewackiego im. Stanisława Moniuszki. Koncert, w którym uczestniczyło pięć chórów odbył się w Kościele Garnizonowym pw. Św. Jana z Dukli.

Piotr Pospieszny

Wiele rodzin skorzystało z Pikniku Rodzinnego, który przygotował na dzień 3-go maja Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu przy współpracy – Rady Sołeckiej Gminy Kaźmierz. Podczas festynu prym wodził Ruphert & Rico. Program był adresowany dla dzieci i dorosłych- m.in malowanie twarzy, konkursy i nagrody, słodycze, gadżety cyrkowy, wytwornice gigantycznych baniek itp.

Piotr Pospieszny

W niedzielę 22 kwietnia o 16.00 w Sali GOK zaprezentowali swoje umiejętności młodzi instrumentaliści z sekcji klawiszowej i gitarowej działającej w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu. Uczestnicy zaprezentowali bogaty program od muzyki klasycznej, filmowej, biesiadnej aż po rozrywkową.

Piotr Pospieszny

W dniu 01.04.2012 r w „ Prima Aprilis” Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu przeprowadził pierwszą edycję humoru gminnego „Ale Jaja” Zgromadzona publiczność mogła przeżyć chwile radości z kabaretem, opowiadaczami dowcipów, gwarą poznańską i piosenką. Na Kaźmierskiej scenie zaprezentowali się: Kabaret „Gąbka” z Gimnazjum, młodzież z interpretacją „Epopei Narodowej” oraz Iga Kąkolewska, Sandra Tomczak i Agnieszka Mańka.

Piotr Pospieszny

W piątek 30-go marca 2012 r. o godz. 12.15 w Sali GOK odbyło się przedstawienie dla dzieci „Koziołek niematołek”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu.