Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Turniej Tenisa StołowegoTurniej odbył się 16 - go marca o godz. 10.00 w Hali Sportowej Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiło  30 zawodników w trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe do 18 lat i zawodnicy po wyżej 18 lat. O medale i dyplomy zadbał organizator zawodów Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu. Oto wyniki poszczególnych grup wiekowych.

Piotr Pospieszny

Dzień Kobiet w GOKW dniu 9 marca br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu odbył się  koncert z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez GOK. Na powyższy przybyła bardzo licznie publiczność- około 200 osób, w przeważającej większości były to oczywiście panie. Publiczność bardzo spontanicznie i żywo reagowała na występy wspaniałych artystów, a mianowicie: Anity Urban, Mirosława Niewiadomskiego, Daniela Kustosika oraz pary tanecznej.

Piotr Pospieszny

DSCN3720Dużo śmiechu i dobra zabawa, to efekt występu kabaretu „Czesuaf’’ w dniu 23 lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu. Pomimo niesprzyjającej pogody, sala w GOK o godz. 16.00 zapełniona była do ostatniego miejsca. Na początek przywitałem serdecznie zebranych widzów, którzy licznie przybyli nie tylko z Kaźmierza, ale również z innych miejscowości powiatu szamotulskiego.

Piotr Pospeszny

Warsztaty  ZabaRwne  Po  raz  kolejny  GOK  w  Kaźmierzu  zaprosił  miłośników  plastyki  na  warsztaty  ZabaRwne.

Zainteresowanie  okazało  się  tak  duże  że  musieliśmy  stworzyć  dwie  grupy. W  sumie  we  wtorkowe  popołudnie  12.02.13 r. udział  wzięło  18  osób  z  terenu  gminy.

Piotr Pospeszny

Udane FerieJak  co  roku  podczas  ferii  zimowych  z  oferty  GOK u  skorzystało  wiele  osób. Zajęcia  i  wyjazdy  były  bezpłatne  a  zainteresowane  ofertą  osoby  były  bardzo  zadowolone. Odbyły  się  między  innymi:   wyjazdy  na  pływalnię,  warsztaty  taneczne,  warsztaty  plastyczne,  teatrzyk „Dwie  Dorotki” oraz  show  „Węże  dusiciele”.

Piotr Pospieszny

Mikołajki 2012W dniu 6.12.12 r GOK był współorganizatorem mikołajkowego programu dla dzieci niepełnosprawnych. Gwiazdą programu był „Magik Andrzej” i „Wróżka Apolina” Wszyscy się świetnie bawili.