Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

W dniu 01.04.2012 r w „ Prima Aprilis” Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu przeprowadził pierwszą edycję humoru gminnego „Ale Jaja” Zgromadzona publiczność mogła przeżyć chwile radości z kabaretem, opowiadaczami dowcipów, gwarą poznańską i piosenką. Na Kaźmierskiej scenie zaprezentowali się: Kabaret „Gąbka” z Gimnazjum, młodzież z interpretacją „Epopei Narodowej” oraz Iga Kąkolewska, Sandra Tomczak i Agnieszka Mańka.

Piotr Pospieszny

W piątek 30-go marca 2012 r. o godz. 12.15 w Sali GOK odbyło się przedstawienie dla dzieci „Koziołek niematołek”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu.

Piotr Pospieszny

W niedzielę 11 –go marca o godz. 16.00 sala Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu wypełniona była po brzegi publicznością, która przybyła licznie na koncert w którym wystąpiły dzieci z kółka baletowego i mażoretki działające w GOK pod kierownictwem Pani Alicji Curujew. Jak co roku wystąpiły również uczennice Państwowej Szkoły Baletowej z Poznania.

Piotr Pospieszny

W sobotę 10.03.2012 r. o godz. 9.00 w hali sportowej kaźmierskiego gimnazjum odbył się „Otwarty Turniej Tenisa Stołowego” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu. Udział w zawodach zadeklarowało 38 osób w kategorii : panie, chłopcy – szkoła podstawowa, mężczyźni do 18 lat i mężczyźni po wyżej 18 lat.

Jerzy Oses

Dzień Kobiet 8 marca 2012 r. nasz ośrodek był współorganizatorem, Dnia Kobiet dla mieszkanek sołectwa Kaźmierz. Wspólnie z radą sołecką i sołtysem p. Stefanem Kupsiem zaproponowaliśmy, miłe spotkanie przy muzyce i występach tanecznych.