Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

DSCN1501  W dniu 1.05.2018 r. o godz. 15.00 w sali kinowej i na terenie Biblioteki Gminnej odbył się Festyn Majowy, skierowany do dzieci i rodziców. Wiele atrakcji zaproponowanych przez organizatora imprezy- Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu przyciągnęło całe rodziny.

Jerzy Oses

Moniuszko w Gostyniu   W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. chór im. Stanisława Moniuszki wraz z dyrygentem p. Robertem Winieckim uświetnił swoim śpiewem mszę św. w kościele pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu. Chórzyści udali się do Gostynia na zaproszenie tamtejszego proboszcza ks. Tadeusza Murawskiego, byłego proboszcza w Parafii pw. św. Stanisława Biskupa i św. Anny w Ceradzu Kościelnym.

Piotr Pospieszny

Kabarte  W dniu 22.04.2018 r. w sali kinowej przy bibliotece o godz. 16.00 w podróż po scenach kabaretowych Warszawy i Lwowa zabrał nas znany aktor Mirosław Kowalczyk. W programie usłyszeliśmy piosenki, skecze, monologi i dowcipy przedwojennej Warszawy i Lwowa. Między innymi teksty M. Hemara, J. Tuwima i T. Boy-Żeleńskiego. Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu.

Piotr Pospieszny

Koncert   W niedzielę 15.04.2018 r. w sali kinowej w Kaźmierzu o godz. 16.00 odbył się koncert „WYMYŚLIŁAM PEJZAŻ TEN”. Repertuar składał się z piosenek Anny Jantar i Ireny Jarockiej zaśpiewany w interpretacji znakomitej wokalistki Barbary Brody – Malon z zespołem. Piosenkarka zaśpiewała między innymi takie przeboje jak: „Polubiłam pejzaż ten”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Tyle słońca w całym mieście” z rep. Anny Jantar oraz „Beatelmania story”, „Odpływają kawiarenki”, „Wymyśliłam Cię” z rep. Ireny Jarockiej.

Waldemar Hermann

Gaj Wielki - Dzień Kobiet 2018   W dniu 18.03.2018 r. zespół „KAŹMIERZANKA” z GOK Kaźmierz pod dyrekcją Waldemara Hermanna koncertował w Gaju Wielkim na zaproszenie sołtysa wsi Bogusława Wursta. Był to występ z okazji Dnia Kobiet. Wszyscy uczestnicy spotkania integrowali się przy wspólnym śpiewie, kawie i herbacie. Każda z Pań otrzymała symbolicznego tulipana.

Piotr Pospieszny

Dzień Kobiet   W dniu 11.03.2018 r. w Sali kinowej o godz. 16.00 odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpił żeński zespół wokalny o potrójnej mocy artystycznej „SOPRANISSIMO”. Panie – Joanna Horodko, Agnieszka Adamczak i Agnieszka Sokolnicka to sopranistki, laureatki i finalistki wielu konkursów i festiwali w kraju i za granicą.