Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

W okresie wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury czynny w godzinach 8:00 - 16:00.

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Waldemar Hermann

Złote Gody  W dniu 21.01.2018 r. Chór Kameralny „Fermata” z G.O. K. zaśpiewał dla par małżeńskich, które świętowały 50-lecie pożycia małżeńskiego. Jubileusz odbył się w kameralnym gronie, a zarazem uroczystej atmosferze. Organizatorem był Urząd Gminy na czele z panem Wójtem Zenonem Gałką, przewodniczącą Rady Gminy panią Arletą Wojciechowską, zaproszonymi gośćmi i rodzinami szacownych jubilatów.

Waldemar Hermann

   W dniu 12.01.2018 r, w Radzynach dalej swoją przygodę z kolędowaniem kontynuuje Chór Kameralny „Fermata" z GOK w Każmierzu. Na zaproszenie zarządu UTW Chór zaprezentował najpiękniejsze kolędy i pastorałki polskie jak i światowe. Po koncercie chórzyści integrowali się ze studentami UTW śpiewając wspólnie kolędy, robiąc pamiątkowe zdjęcia i prowadząc ciekawe konwersacje przy kawie i słodkościach. Cześć Pieśni i Muzyce.

Piotr Pospieszny

Kolędowo w Trzech Króli   W sobotnie Święto Trzech Króli 6.01.2018 r. GOK i Ksiądz Proboszcz zaprosili mieszkańców Kaźmierza na kolędowanie. O godz. 17.00 w sali kinowej zagrał poznański zespół „Tarka&Ciosek Band”. W repertuarze zespołu znalazły się piosenki świąteczne „ARKI”, jak i kolędy tradycyjne w nowych aranżacjach. Zgromadzone dzieci i dorośli wspólnie z artystami wyśpiewali cały repertuar zespołu, którego koncert trwał blisko godzinę.

Waldemar Hermann

Fermata-Koncert dla grup parafialnych   Na zaproszenie ks. proboszcza Krzysztofa Musiała, Chór Kameralny „Fermata” z G.O.K. koncertował dla organizacji i grup parafialnych Parafii w Kaźmierzu. „Fermata” podczas swojego występu zaprezentowała kolędy i nastrojowe pastorałki. Integrowała się z obecnymi na spotkaniu, śpiewając wspólnie polskie kolędy. Działo się to 07.01.2018 r. w restauracji „Szklane Tarasy” przy słodkim poczęstunku. Cześć Pieśni i Muzyce.

Waldemar Hermann

Fermata - spotkanie opłatkowe   W dniu 20.12.2017 r. Chór Kameralny „Fermata” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu spotkał się w gronie śpiewaków i zaproszonych gości na wieczorze opłatkowym. Dominowała świąteczna, a zarazem radosna atmosfera. „Anioły”, które nas odwiedziły, obdarowały wszystkich zgromadzonych prezentami, co było dla nas wielkim zaskoczeniem. Były także podziękowania i życzenia z okazji zbliżających się imienin pana Wójta Zenona Gałki oraz krótki koncert Chóru „Fermata".