Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Jadą misie   W dniu 1-go czerwca Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu zaprosił dzieci na program muzyczny „Jadą, jadą misie”. Wspólne śpiewanie najbardziej znanych przedszkolnych przebojów, konkursy oraz  zabawa prowadzona przez animatorki rozgrzewała maluchy i rodziców w sali kinowej przeszło godzinę. Nie zabrakło dobrego humoru i słodyczy.

Ewa Jańczak

Słonie   USZYLIŚMY SŁONIE !!! Spotkaliśmy się Rodzinnie 23.05.17 r o godz. 17.00 w GOK, by nawlekać, wycinać, wypychać, wymyślać i wspólnie bawić się i poznawać. Przez otwarte okno do naszej pracowni wpadały majowe promienie słońca, w których wygrzewało się wspaniałe, trąbiaste stadko uszytych słoni :D Były najróżniejsze, każdy inny i każdy najpiękniejszy.

Piotr Pospieszny

Dobre Ludzie   W dniu 23.04.2017 r. w sali kinowej o godz. 16.00 odbył się koncert katowickiej grupy „Dobre Ludzie”. Ambicją zespołu jest tworzenie nowej jakości piosenki autorskiej, łączącej niebanalne teksty ze współczesnymi nurtami muzycznymi. Liderem i założycielem grupy jest muzykujący poeta i dziennikarz Szymon Babuchowski oraz gitarzysta Patryk Filipowicz. W niedzielę zespół zagrał w składzie: Szymon Babuchowski – śpiew, teksty, Jacek Raciborski – Gitara basowa, mandolina, Paweł Węgier – gitara akustyczna, Anna Leszczyńska-Rożek – skrzypce, kalimba, Paulina Kuzynin – klawisze, chórki, Jakub Kuzynin – perkusja, instrumenty perkusyjne.

Jerzy Oses

Dzień Kobiet   Spotkania z okazji Dnia Kobiet odbywały się niemal we wszystkich sołectwach w naszej gminie. W trzech spotkaniach organizowanych przez sołtysów i rady sołeckie uczestniczyły zaproszone przez organizatorów seniorki z zespołu wokalnego „KAŹMIERZANKA”. Zespół pod dyrekcją Waldemara Hermanna uświetnił spotkania kobiet w Kiączynie, Gaju Wielkim i Pólku.