Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Country Zenit   W dniu 22.10.2017 r. o godz. 16.00 w Sali kinowej odbył się koncert zespołu „Country Zenit”. Wysoki poziom artystyczny i wspaniałe wykonanie piosenek wprowadziło publiczność w świetny nastrój. Nie obyło się bez bisów i wspólnego śpiewania. Koncert w ramach „Muzyczna Jesień” przygotował Gminny Ośrodek Kultury przy współpracy UTW w Kaźmierzu.

Piotr Pospieszny

Gdybym był bogaczem   W niedzielę 8.10.2017 r. o godz. 16.00 w Sali kinowej odbył się koncert – „Gdybym był bogaczem” .Była to wyjątkowa gratka dla miłośników muzyki i kultury żydowskiej oparta na motywach musicalu Jerrego Bocka – „Skrzypek na dachu”. Wyjątkowi artyści z Teatru Wielkiego w Poznaniu T. Pożarska, A. Mazur, A. Ogórkiewicz, A. Lejborek, J. Skowroński, przenieśli słuchaczy do świata, którego już nie ma, a który przez setki lat współtworzył kulturalny krajobraz naszego kraju. Podczas koncertu wykonano między innymi: Duet Goldy i Tewjego, Aria Tewjego – Gdybym był bogaczem, To świt, to zmrok: Czy mnie kochasz. Zebrani licznie słuchacze podziękowali artystą owacją na stojąco. Koncert przygotował GOK przy współpracy UTW w Kaźmierzu.

Piotr Pospieszny

Z Konopi   W dniu 1.10.2017 r. o godz. 16.30 w sali kinowej wystąpił „Kabaret z Konopi” z Kielc. Panowie przedstawili wiele skeczy w oryginalnym wykonaniu wprawiając zebraną publiczność w znakomity humor. Koncert przygotował GOK przy współpracy UTW w Kaźmierzu.

Waldemar Hermann

Opatówek   W dniu 15.08.2017r. Chór Kameralny "Fermata" działający w G.O.K Kaźmierz pod kierunkiem Waldemara Hermanna uświetnił dożynki parafialne swoim śpiewem w czasie uroczystej Mszy Św. w Kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Opatówku. W trakcie festynu parafialnego dyrygent przejął rolę konferansjera a członkowie chóru czynnie uczestniczyli we wspólnej integracji.

Waldemar Hermann

Ostroróg 2017   W dniu 22.07.17r. Zespół „Kaźmierzanka” z G.O.K - Kaźmierz uczestniczyła w obchodach Święta Miasta Ostroroga, a zarazem w Wielkopolskim Przeglądzie Zespołów Wokalnych Klubów Seniora i Osób Niepełnosprawnych. Wystąpiło 9 zespołów - Kaźmierzanka, Retro, Chabry, Chojanki, Borówczanki, Złoty Kłos, Enka, Gościnianka, oraz gospodarze Ostrorogskie Jaśki ! Dopisały zespoły, pogoda i muzyczna atmosfera.