Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

ZUMBA   W Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu odbywają się zajęcia ZUMBY dla seniorów „Uniwersytetu 3-go Wieku”. Instruktorka Pani Sylwia Odwrot stwierdziła, że to super grupa.

Ewa Jańczak

00   DOBRE chwile zostają w naszej pamięci, a po warsztatach z MALOWANIA ŚWIATŁEM zostały nie tylko dobre wspomnienia ale i fantastyczne fotografie! Nastrój naszego rodzinnego spotkania był wyjątkowo barwny :) a efekty ?! ZOBACZCIE SAMI ! Warsztaty z malowania światłem odbyły się 25.02.2017 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu.

Piotr Pospieszny

Koncert Operetkowy   W dniu 29.01.2017 r. o godz.16.00 w sali kinowej w Kaźmierzu odbył się „Koncert Karnawałowy” w wykonaniu artystów Operetki Kijowskiej. Wystąpili: Daria Galeta -  sopran, Natalia Aksjonowa – sopran, Dimitrij Ivaneczko – tenor, Aleksander Ostrowski – tenor. Wykonawcy w brawurowo wykonanym koncercie zaśpiewali między innymi takie przeboje operetkowe jak: LA SPAGNOLA, CO SIĘ DZIEJE, GRANADA, WIELKA SŁAWA, BRUNETKI BLONDYNKI, VALENCJA, PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC.

Waldemar Hermann

Parafia św. Katarzyny w Opatówku   W dniu 08.01.17r. Chór Kameralny Fermata z Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu gościł i koncertował w Parafii Św. Katarzyny w Opatówku, gdzie proboszczem jest ks. Konstanty Mrozek. Chór śpiewem kolęd uświetnił mszę świętą. Specjalny koncert kolęd odbył się w zastępstwie kazania gdzie słowo wiążące przygotował dyrygent Waldemar Hermann.