Nasz adres:

tel.  +48 61 29 18 072

GOK
Odsłony: 222

COLOURS OF TANGO   W dniu 17.02.2019 r. o godz. 16.00 w sali kinowej odbył się koncert walentynkowy COLOURS OF TANGO. W koncercie wystąpili: Oscar Ernesto Ovejero (śpiew i cajon) urodzony w Argentynie, Aneta Salwińska (harfa) i Konrad Salwiński (akordeon) z Łodzi. Muzycy zabrali publiczność w muzyczną podróż do Argentyny z początków ubiegłego wieku, gdzie na przedmieściac Buenos Aires zrodziła się jedna z najbardziejbarwnych kultur świata.Tango argentyńskie to nie tylko zmusłowy i namiętny taniec, ale także różnorodna i poruszająca muzyka tworzona z pasją, pod wpływem skrajnych emocji. Tego właśnie dowiedli artyści dzięki wirtuozerii i kulturze wykonawczej, wprowadzając widzów w niezapomniane klimaty. Zagrali między innymi: LIBERTANGO - A. Pizzolla, EL CHOCLO - A. Villoldo czy LA CUMPARSITA - G.M. Rodriguez. Nie obyło się bez bisów. Koncert Przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu.

Kategoria: