Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Mnóstwo mieszkańców Kaźmierza wzięło udział w zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu „Wiankach Świętojańskich”. Profesjonalnie przygotowany program przypadł do gustów tłumnie zebranej publiczności. Już od godz. 17.10 oglądaliśmy na profesjonalnej -oświetlonej scenie występy utalentowanych dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz z GOK.

Jerzy Oses

W dniu 12 maja 2012 r. śpiewacy z Chóru Mieszanego im. Stanisława Moniuszko w Kaźmierzu uczestniczyli w IX Chóralnym Święcie Wiosny w Śremie. Chórzyści udali się do Śremu na zaproszenie Śremskiego Stowarzyszenia Śpiewackiego im. Stanisława Moniuszki. Koncert, w którym uczestniczyło pięć chórów odbył się w Kościele Garnizonowym pw. Św. Jana z Dukli.

Piotr Pospieszny

Wiele rodzin skorzystało z Pikniku Rodzinnego, który przygotował na dzień 3-go maja Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu przy współpracy – Rady Sołeckiej Gminy Kaźmierz. Podczas festynu prym wodził Ruphert & Rico. Program był adresowany dla dzieci i dorosłych- m.in malowanie twarzy, konkursy i nagrody, słodycze, gadżety cyrkowy, wytwornice gigantycznych baniek itp.