Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Rustykalna ikona oraz ozdobny lampion były elementami „Warsztatów Zaba(r)wnych” które odbyły się w dniach 25 i 26 września w Sali GOK pod kierunkiem Art. Instruktora Elizy Jaskólskiej. Z oferty GOK skorzystały głownie panie, które dwa przedmioty wykonały techniką decoupage na drewnie i szkle z wykorzystaniem techniki postarzania i złocenia.

Piotr Pospieszny

Zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury w Kaźmierzu wystąpiły podczas tegorocznych uroczystości dożynkowych. Chór „Moniuszko” zaśpiewał podczas Mszy Świętej, a „Kaźmierzanka” i „Peter`s – Band” dały popis swoich umiejętności podczas koncertu w Hali Sportowej Gimnazjum.

Piotr Pospieszny

Peter`s Band działający w GOK pod kierownictwem Piotra Pospiesznego na stałe już wpisał się do corocznych koncertów sołackich. W niedzielę 22 lipca o 18.00 zespół zaprezentował się na tarasie Hotelu - Restauracji „MERIDIAM”. Poznańska publiczność z zachwytem wysłuchała półtoragodzinnego koncertu w którym dominowała muzyka swingowa.


Zespół zagra w Kaźmierzu 26 sierpnia 2012 r., podczas Dożynek Gminnych.

Piotr Pospieszny

Mnóstwo mieszkańców Kaźmierza wzięło udział w zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu „Wiankach Świętojańskich”. Profesjonalnie przygotowany program przypadł do gustów tłumnie zebranej publiczności. Już od godz. 17.10 oglądaliśmy na profesjonalnej -oświetlonej scenie występy utalentowanych dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz z GOK.