Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Waldemar Hermann

Gaj Wielki - Dzień Kobiet 2018   W dniu 18.03.2018 r. zespół „KAŹMIERZANKA” z GOK Kaźmierz pod dyrekcją Waldemara Hermanna koncertował w Gaju Wielkim na zaproszenie sołtysa wsi Bogusława Wursta. Był to występ z okazji Dnia Kobiet. Wszyscy uczestnicy spotkania integrowali się przy wspólnym śpiewie, kawie i herbacie. Każda z Pań otrzymała symbolicznego tulipana.

Piotr Pospieszny

Dzień Kobiet   W dniu 11.03.2018 r. w Sali kinowej o godz. 16.00 odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpił żeński zespół wokalny o potrójnej mocy artystycznej „SOPRANISSIMO”. Panie – Joanna Horodko, Agnieszka Adamczak i Agnieszka Sokolnicka to sopranistki, laureatki i finalistki wielu konkursów i festiwali w kraju i za granicą.

Piotr Pospieszny

Jeżeli kochać to nie indywidualnie   W dniu 10.02.2018 r. o godz. 16.w sali kinowej w Kaźmierzu odbył się Koncert Walentynkowy – „Jeżeli kochać to nie indywidualnie”. To tryskająca humorem muzyczna opowieść o kobietach i mężczyznach, o ich uczuciach, związkach, konfliktach, a nade wszystko o tym, że punkt widzenia zależy od planety, na której wzrastamy, dojrzewamy i istniejemy. Zgromadzona publiczność przez 75 minut delektowała się programem w którym można było usłyszeć utwory takich artystów jak:

Piotr Pospieszny

Koncert Operetkowy   W dniu 28.01.2018 r. o godz. 16.00 w Sali kinowej odbył się „Karnawałowy Koncert Operetkowy” w wykonaniu solistów scen Poznańskich i Kijowskich. W brawurowo wykonanym programie nie zabrakło wspaniałych melodii operetkowych jak: Czardasz (perła z tokaju), „Twoim jest me”, „Skrzypki” czy „Usta milczą” oraz wspaniałych wykonań muzyki popularnej: „Malowany dzbanku”, „CI SARA” oraz „Dilajla”.

Piotr Pospieszny

Przegląd Twórczości GOK   W dniu 27.01.2018 r. o godz. 15.30 w Sali kinowej w Kaźmierzu odbył się „Świąteczny Przegląd Twórczości G.O.K.”. Wystąpiły dzieci i młodzież z sekcji tanecznych działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu pod kierunkiem instruktorów: Agaty Judkowiak – atelier tańca, Joanny Kuczora – sekcja baletowa oraz Mariana Pacholczaka – taniec towarzyski.

Piotr Pospieszny

Koncert Kolęd 2018   W dniu 21.01.2018 r. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Kaźmierzu odbył się „Koncert Kolęd” w wykonaniu sekcji gitarowej, działającej w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaźmierzu pod kierownictwem instruktora Pana Zenona Cioska. Dzieci i młodzież oraz rodzice wykonali niezapomniane kolędy z okresu Świąt Bożego Narodzenia. Publiczność gromkimi brawami oklaskiwała wykonawców. Koncert zorganizował GOK Kaźmierz oraz ksiądz proboszcz Krzysztof Musiał.