Nasz adres:

ul. Nowowiejska 15
64-530 Kaźmierz

tel.  +48 61 29 18 072

GODZINY OTWARCIA

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 w soboty 10:00 - 14:00. Dyrektor zastrzega sobie możliwość zmiany w/w godzin

*

Zapraszamy do naszych sekcji

Piotr Pospieszny

Z Konopi   W dniu 1.10.2017 r. o godz. 16.30 w sali kinowej wystąpił „Kabaret z Konopi” z Kielc. Panowie przedstawili wiele skeczy w oryginalnym wykonaniu wprawiając zebraną publiczność w znakomity humor. Koncert przygotował GOK przy współpracy UTW w Kaźmierzu.

Waldemar Hermann

Opatówek   W dniu 15.08.2017r. Chór Kameralny "Fermata" działający w G.O.K Kaźmierz pod kierunkiem Waldemara Hermanna uświetnił dożynki parafialne swoim śpiewem w czasie uroczystej Mszy Św. w Kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Opatówku. W trakcie festynu parafialnego dyrygent przejął rolę konferansjera a członkowie chóru czynnie uczestniczyli we wspólnej integracji.

Waldemar Hermann

Ostroróg 2017   W dniu 22.07.17r. Zespół „Kaźmierzanka” z G.O.K - Kaźmierz uczestniczyła w obchodach Święta Miasta Ostroroga, a zarazem w Wielkopolskim Przeglądzie Zespołów Wokalnych Klubów Seniora i Osób Niepełnosprawnych. Wystąpiło 9 zespołów - Kaźmierzanka, Retro, Chabry, Chojanki, Borówczanki, Złoty Kłos, Enka, Gościnianka, oraz gospodarze Ostrorogskie Jaśki ! Dopisały zespoły, pogoda i muzyczna atmosfera.

Jerzy Oses

   W dCerekwickie Treleniu 29 czerwca 2017 r. zespół wokalny „KAŹMIERZANKA” udał się do Cerekwicy gdzie pod patronatem wójta gminy Rokietnica w Restauracji „Przystań” zorganizowano spotkanie zespołów śpiewaczych pod nazwą „Cerekwickie Trele”. W spotkaniu poza naszą „KAŹMIERZANKĄ” uczestniczyły zespoły: „Goślinianka” z Murowanej Gośliny, „Chrzanianka” z Chrzan, „Olszyna” ze Swarzędza, „Dębowy Liść” z Suchego Lasu, „Babie Lato” z Żerkowa, „Pod Kasztanem” z Cerekwicy, oraz dwie młode solistki; Wiktoria Gawron i Amelia Kurantowicz.

Piotr Pospieszny

   Koło Ziół27 czerwca to był wyjątkowy dzień, nasze wspólne święto, zakończenie rocznego projektu „Pokolenia KOŁO ZIÓŁ”. Ciepło wzajemnych relacji i rodzinna atmosfera sprawiły, że nasze popołudnie dodało nam energii i było prawdziwym ukoronowaniem naszego WSPÓLNEGO rocznego działania. Kochani, serdecznie Wam dziękujemy, że z nami wyruszyliście w tą łąkowo – ziołową przygodę, że byliście, za Wasze zaangażowanie i dzielenie się roślinami, elementami do ogrodu społecznego, suszonymi ziołami i kwiatami jadalnymi, nasionami, bukietami, że przynosiliście najpyszniejsze i najpiękniejsze własne wypieki, przepyszne nalewki, domowy cudowny smalec i kiszone ogórki, różne smakowite sałatki, mięsa i owoce ! za WASZE SERCE !